Postitusi: 11

VIHKAN suitsetamist!!!

Postitatud: 11-04-2010 15:48

Mul on paljude jaoks ehk jabur, kuid enda jaoks juba tõsiselt PIINAVAKS saanud mure. Ma ei suuda taluda kui mu mees suitsetab. Ma tean et see on ta omaenda tervis ja et seda maha jätta ei ole lihtne jne jne aga ikkagi. Iga kord kui ta suitsetama läheb hakkan ma vinguma ja olen pahane..seda juhtub siis päeva jooksul iga kahe tunni tagant...iga kahe tunni tagant vingun selle pagana suitsetamise pärast oma mehega ja õõnestan meie suhet. Ükspäev ütles ta juba mullle et ta ei suuda seda enam kuulata ja et lõpeta see ära enne kui omale karuteene teed. Aga ma ei suuda lõpetada, ma mõtlen küll et Ok..enam ma ei ütle midagi, las teeb mis tahab, kuid kui ta võtab selle suitsu ja läheb siis läheb mul sees kõik põlema...täiega keema ja ma avan oma suu ja me tülitseme jälle. Ma ei tea enam mida teha, mida ma peaks tegema et suudaks oma suud kinni hoida, et mitte närvi minna?!?
Postitusi: 895

Postitatud: 26-05-2012 16:08


Miks te siis võtate omale sellise mehe kes suitsetab, kui ise te ei kannata absoluutselt suitsetamist?
Postitusi: 9

Postitatud: 29-01-2020 16:53


Ma vihkan ka suitsetamist ja täiega vihkan.
Viimasel ajal kõik minu ümber tossavad, ma ei saa enam töödki teha, iga päev pean nende jobude pärast, kes minu kõrval tossavad hingama sisse rohkem suitsu, kui mõni suitsetaja, kes tõmbab mõne suitsu päevas.
Rääkida pole mõtet, need jobud ainult ülbitsevad vastu, aru nad ei saa, et mu tervist rikuvad ja see lõhn on tunda mitmekümne meetri kaugusele.
Täielikult sõltlased, kogu aeg tossavad.
Vihkan autoga sõitmist ka suitsetajatega, sest iga 10 minuti järel tahavad peatust, et suitsu teha ja aeg muudkui läheb ja passi seal ja pärast tunned seda rõvedat suitsuhaisu, kui autosse tagasi tuleb.
Mina soovitaks selline inimene maha jätta, kelle suitsetamist sa ei tal uja kes ei hooli sinust ja su tervisest piisavalt, et suitsetamine maha jätta, see on minu arvates täiesti mõttetu tegevust, mismõttes sa tõmbad tossu endale iga päev kopsudesse, rikud veresooni, südant ja riskid kopsuvähiga.

Ja muidugi need asjad, mis on suitsetajate ümbruses või autod millega nad sõidavad ja milles nad tossavad, need haisevad räigelt suitsu järele.
Pluss muidugi minu enda riided.

Midagi oleks vaja seaduslikul tasandil ette võtta, mis keelaks suitsetamise ära ettevõtetes ja avalikes kohtades, lubaks ainult kindlates selleks ettenähtud kohtades.

Postitatud: 30-01-2020 21:45


Sinu mees suitsetab vähe, tavaliselt suitsetajad tõmbavad iga tunni järel. Niiet pole veel kõige hullem
Postitusi: 972

Postitatud: 04-02-2020 11:34

Tt


Tt
Postitusi: 972

Postitatud: 04-02-2020 11:45


Ma ise tegin harva, paar korda nädalas 1 suitsu kui oli tõsine närvi ajamine, mida mu elus oli tooaeg palju v oli lihtsalt isu.
Tutvusin mehega, siis ta tegi ikka iga hetk, enne poodi minekut, poest välja suits ette. Peale sõõki, hommikul peale kohvi ja isegi enne sõõki hommikul. Lahmis ikka paki päevaga sisse.
Võtlesin kaua, et asi muutuks. Lõpuks tegi vähem, vnh minu ees ei teinud väga, muidu ikks kui üksi oli.
Kui raha otsas suitsu polnud ei teinud kas v nädal otsa.
Lõpuls sain siis ise ka lahti oma pühapäeva suitsust ja ei teinud üldse, tema ka ei, aga kui käis emal külas, siis see moor konitas ja eks mehel hakkas ka isu ja tegi. Ta ema teadis, et võitleb selle suitsuga, ta ema teadis, et ma vastu, et ta teeb ja meil uus elu, enam ei tee.
Aga see raibe pakkus talle ise ka minu ees, ja mees võtab vastu, näe ema ju lubab.
Ja lõpuks siis hakkaks peale poolt aastat tihendamine suitsuga, salaja, aga haisu tunnen ikka. Viskasin tal telefoni sodiks, sest valetas, et pole teinud ja ma kujutan enne ja olen skiso jne, kurat ma ju tunnen, viskasin puru, hoiatasin enne 3x räägi tõtt6js lõpeta minu sõimamine idioodiks, aga ei ikka ajas tagasi.
Siis hakkas tupsu tegema, kuna isu oli, sellega ka sõda. Valetas, varjas, et teeb, aga näha ju läbi tasku mingi ümarik pakk, tuli ütlemist, siis smuugeldas taskust selle minema ja tõmbas taskud tühjaks mu ees, näe vaata, ei ole ju sa kujutad ette.
Lõpuks nüüd nii, et teeb ikka igapäev, aga minu ees ei.
See on ikka hoolimise asi nii endast, naisest ja kasvatuse asi ka, kui ema ei keela ka siis...
Nii, et sul õigus olla vihane. Las need lambad, kes lepivad meeste vigadega süüdistavad sind.
Sul õigus, ma proovisin kaua heaga, siis halvaga, siis hpsteeriaga, kui inimene ei taha, ta ei muutu vb varjab rohkem ja kodus ei lähe tegema enam, et tüli vältida. Tõõl laeb ikka minna ja tagant järgi veel, mis õhtul tegemata jäi.
Ikka uus mees vaja võtta v panna veel kord valiku ette.
Ma sain lahti kui ujutssin konisid vees ja nuuskisin seda lebra ja see oli nii pask, et hakkasin oksele ja enam ei tee. Vb proovi tema peal ka. Mehele mul mõjus ainult pooleks aastaks ja enam polnud nõus proovima haisu.
Postitusi: 8440

Postitatud: 29-09-2020 00:07


Võeh mul tuleb meelde kuidas üks eksmees kimis suitsu isegi voodis. See oli täiega rõve. Aga Prantsusmaal on see norm. Elasime kuu aega koos ja siis oli adjöö

Postitatud: 06-10-2020 20:22


Ka mu naine suitsetab.
_____________________________
hotmail login
Postitusi: 978

Postitatud: 30-11-2020 12:26


Proovi mainida oma mehele
Postitusi: 401

Postitatud: 04-12-2020 22:07


jäta mees maha!
X