Postitusi: 2

Hammaste valgendamine laseriga

Postitatud: 02-11-2011 23:54

Palun öelge kus te olete oma hambaid lasknud valgendada(Tallinn)
Tahan hambaid valgendada laseriga,aga ei suuda otsustada kus kliinikus seda teha...Tean et teemasid on siin palju olnud aga vastuseid ei saa oma küsimusele,sest igas teemas käsitakse otsingut kasutada ja seega on kõik teemad poolikud...soovin konkreetselt nende kogemust kuulda kes on valgendanud laseriga.. :)
Ja hambaplaastrid mind ei huvita!
Suur aitäh neile ette kes viitsivad vastata!!!!
Postitusi: 8387

Postitatud: 04-09-2012 13:30


mina olen ka mõelnud teha, aga mul hambad mõnikord niisamagi tundlikud ja seepärast huvitab just see tundlikkuse küsimus
Postitusi: 65

Postitatud: 04-09-2012 15:30


Tsiteeritud:

mina olen ka mõelnud teha, aga mul hambad mõnikord niisamagi tundlikud ja seepärast huvitab just see tundlikkuse küsimus
Järgmine päev enam tundlikud ei olnud. Kõige hullem oli sama päev kui tehti. Teravad valusähvatused käisid läbi hammastest.
Postitusi: 2

Postitatud: 05-09-2012 08:56

Tegin ära!


Lasin siis lõpuks hambavalgenduse ära teha Al Mare Hambakliinikus..maksma läks 250 eurot..tulemusega olen suht rahul...hambad said värvikaardilt kõige heledama tooni..kuid protseduuri ajal lõid valu sähvatused ühte hambasse...kojusõites läks asi hullemaks..valusähvatused olid väga tugevad,sellised et isegi ehmatasin kui need tulid...sõin valuvaigisted...suud ei julgenud üldse lahti teha...järgmine päev oli aga kõik OK..ei mingit valu...ja hetkel pole ka hambad tundlikud ei kuuma ja külma, ega ka harjamise ajal..värv ilus hele :)
Niiet kallid naised....nagu ikka...Ilu nõuab ohvreid ;)
Postitusi: 1689

Postitatud: 05-09-2012 09:31


Mul s6branna lasi valgendada, tulemus oli päris hea. Samas ma ise käisin vaid puhastamas hambaarsti juures ja tulemus oli ka kolm korda valgem ;)
Postitusi:

Postitatud: 15-06-2015 11:43

lumivalge


Ise käisin Meriton Hotellis, Tallinnas. Täiesti juhuslikult sattusin sinna ja nägin et pakutakse mingit hammaste valgendamist, aga see ruum jäi silma lahedate toolide pärast tegelikult :D Ja siis sinna ma jäingi proovima, 21 minutit ja oligi valmis. Kõige mõnusam oli see, et ma ei tundnud mitte mingit valu ega midagi muud ja maksin ka midagi 50 euro kanti.. Aga see nagu kosmeetiline protseduur tegelikult, uurisin pärast järgi, et Saksamaalt tulnud, niiet tasub proovida ;) lehekülje peal on neil kõik info ka olemas http://www.pearlsmile.ee

Postitatud: 29-05-2020 20:27


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Lasin teha Zoom valgenduse Citymedis. Hambad läksid valgeks aga....see on protseduur, mida ma enam kunagi ei korda. Hoiatati, et hambad võivad olla pärast ''natuke'' tundlikud aga see valu, mis pärast järgnes oli kohutav. Kogu suu valutas nii, et ükski valuvaigisti ei aidanud. Hommikul lasin teha ja valu kestis õhtuni välja nii, et ma ei suutnud ennast liigutadagi...Pane vaim valmis :DMul olid ka hambad nii hellad, et öösel magadagi ei saanud- õudne!


Tegin Zoom valgendust ja metsik valu, valged on küll, kuid seda valu mitte väärt! Välismaa foorumites palju infot ja soovitan sealt lugeda tagajärgede kohta. Ise seda kahjuks ei teinud.
X