Postitusi: 409

Autokool tallinnas

Postitatud: 09-05-2017 20:33

Tere, kas keegi oskab soovitada head autokooli tallinnas ja keda sealt koolist sõiduõpetajaks valida? Mainin ära, et endal autojuhtimise kogemus peaaegu puudub ja oleks tore, kui õpetaja oleks rahulik.
Ise olen vaadanud zebra autokooli, mida oskate selle kohta öelda?
Postitusi: 644

Postitatud: 09-05-2017 20:50


Ma soovitan sul vaadata Maanteeameti statistikat autokoolide osas https://www.mnt.ee/et/ametist/statistika/autokoolide-statistika. Kuna sa pead tegema tulevikus ka sõidueksami, siis on etem valida autokool, mis sind selleks paremini ette valmistab. Vastasel korral maksad kena summa juba üksnes riigilõivudeks, rääkimata võetud lisatundide eest autokoolis.

Teine asi, millele ma soovitan autokooli valides tähelepanu pöörata, on lisatasud. Mitmed autokoolid küsivad lisatasu igasuguste asjade eest, mis teistel on juba hinnas sees- nt sõiduplatsi kasutamine jne.

Ise soovitan Autosõit OÜ-d, aga sõiduõpetajatest ei oska kedagi soovitada, kuna minu endised sõiduõpetajad on praeguseks sealt ära läinud.
Postitusi: 154

Postitatud: 10-05-2017 10:10


kRISTIINE AUTOKOOL, Heiki on rahulik ja tema on ka ühtlasi kooli juhataja. Soovitan väga!

Postitatud: 10-05-2017 17:49


Puhtalt muidugi minu enda kogemus ja arvamus aga soovitan Odiumit (valisin selle algul seetõttu, et see on mu kodu kõrval aga neil on ka head ARKi eksami sooritamised).
Kolme kuuga olid load käes- alustasin nullist st. istusin esimest korda elus rooli esimeses sõidutunnis ja kolm kuud hiljem sooritasin ARKI eksami esimesel korral.
Ole ise normaalne inimene ja siis ei karju sinu peale keegi, mina proovisin kolme erinevat sõiduõpetajat, vahetasin neid just seetõttu, et tahtsin kiiremini areneda st. õpsid olid liiga aeglased ja rahulikud :) Kaua sa ikka platsil ja vaiksetel kõrvaltänavatel tiirutad. Kolmas õps viis kohe Tallinna liiksusesse ja sain seal väga hästi hakkama, ta julgustas ja oli väga rahulik kõrval. Nimesid kahjuks enam ei mäleta, käisin koolis 3 a tagasi.

Postitatud: 21-02-2019 15:32


Kui automaadi lubasid soovite, siis soovitan kooli kus minu poeg õppis. Õpetati tema sõnul asjatundlikult ja rahulikult. Hind ei kägistanud. Soovitan. https://ecodriveautokool.ee/
Postitusi: 2

Postitatud: 26-02-2019 23:45

soovitada


Kui teil on kursuste jaoks vähe raha, võite võtta tarbimislaenu http://www.huiput.fi Tarbimislaen on üks kõige tavalisemaid viie-aastase tagasimaksetähtajaga laene. Lisaks, kui te olete kindel, et saate selle kiiremini tagastada, võite laenu võtta ka mitu päeva või kuud.

Postitatud: 21-09-2019 13:43


Tarbimislaen on mõistlik valik, kui teie raha on vähe. Enne valiku tegemist on siiski hea mõte võrrelda oma laene näiteks https://senttilaina.fi lehel.
Postitusi: 6444

Postitatud: 13-05-2020 19:43


Zebra oli hea. Õpetajatest kedagi konkreetselt soovitada ei oska, õppisin sõitma päris mitme õpetajaga, kõik olid head, seletasid olukorrad alati lahti ja olid rahulikud.
X